26 Aralık 2014 Cuma

Happy Friday

Kimimiz için hafta bitti bile. Cuma günleri bu yüzden çok sevilir zaten. Ertesi günün planı da baştan bellidir. Uyku uyku ve uyku. 

Cuma ve Cumartesi akşamları da özel olur tabi. Tatil, dinlenme, eğlence hepsi bir arada. Havalarda yeni yeni soğumaya başlarken başka güzel ve anlamlı hepsi. O zaman çoktan planlar yapılmış olmalı bile. Yada yapma zamanı gelmiş olmalı.

Cuma akşamları en iyisi şu havalarda sinema. Yeni vizyona girmiş filmler, sıcacık ortam ve sinema vazgeçilmezi mısır... Bugün vizyona giren  'lu Cem Yılmaz'lı Yılmaz Erdoğan'lı 'Son Umut'
filmi de çok ideal bence.

Cumartesi akşamları da tam içmelik değil mi? Uykunuzu  almış oluyorsunuz, ertesi gün erken kalkma derdiniz yok... Soğuk havaların sıcak mekan zamanları. Farkında olmadığınız uzakta olmayan o kadar çok mekan var ki aslında.

Pazar günleri tam bir ev kedisi olma vakti. Güzel ve uzun bir Pazar kahvaltısı, miskinlik ve tv. Belki alışveriş yada spor. Ertesi güne dinç olmak için yapılacak her şey.

2014'ün son haftasonu. Ve umut dolu yeni bir yıla sayılı günler...

Bugün tam 'happy friday' zamanımdayım. Evrene olumlu mesaj gönderme zamanı :) 

Bu arada siyah Wang'lar tam Cuma'lık değil mi? 

25 Aralık 2014 Perşembe

Yenilenme

1 hafta sonra 1 yılımı dolduruyorum ve ben uzun zamandır üşengeçliğimden yine yazmıyorum. Üşengeçlikten mi yoksa yazmak istemediğimden mi orası da muamma...

Değişen yüzlerce değil binlerce şey var. Hepsini yazmaya ne vaktim ne gücüm var. Sadece geldi geçti 1 yıl diyorum. Şimdi yeni eylemler zamanı. Bu yüzden tekrar yazmaya başladım zaten.


Bol keyifli ve sosyal günler :)


Bu arada taytların vazgeçilmezi Kimono'ların tam havası değil mi sizce de :)